O nas

O nas

elzbieta-baka-policz-wakacje

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów, rachunkowości zarządczej oraz w obszarze administrowania kadrami i płacami. Pracujemy na systemie RaksSQL. Na życzenie poprowadzimy księgowość online we wskazanym systemie lub zasugerujemy inne ciekawe rozwiązania. W naszej pracy wspiera nas także oprogramowanie firmy Palomar.

Prowadzimy rachunkowość dla samozatrudnionych, dla większych działalności gospodarczych, spółek osobowych i dla spółek prawa handlowego. Rozliczamy podatki dochodowe, podatek VAT, podatki od należności licencyjnych. Wypełniamy sprawozdania dla GUS.  Deklaracje CIT, VAT, IFT są dla nas codziennością.

Zajmiemy się także Twoimi pracownikami. Rozliczymy wynagrodzenia, przypilnujemy terminów badań BHP i badań lekarskich. Sporządzimy umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, regulaminy wynagradzania, informacje o warunkach zatrudnienia. Doradzimy w kwestiach związanych z prawem pracy.

Współpraca z nami pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu. Całą Twoją księgowością możemy zająć się w oparciu o scany dokumentów. Wystarczy, że prześlesz je do nas – resztą zajmiemy się my!

Założycielką i właścicielem biura rachunkowego „Policz” jest Elżbieta Baka, nr licencji Ministerstwa Finansów 21490/01. Prywatnie miłośniczka flamenco, paelli oraz biegania po górach w których towarzyszą jej dwa wierne Bearded Collie.

Zapraszam do współpracy
Elżbieta Baka

elzbieta-baka-policz-uslugi-ksiegowe
Copyright © 2017 Policz.com.pl | Wykonanie Signiroad